Witamy na naszej stronie internetowej!

     Zapraszamy do naszych apartamentów w Sárospatak na Węgrzech. Mocną stroną tego miejsca jest stosunkowo bliska odległość od Polski i wspaniały klimat gwarantujący ciepło i słońce od wczesnej wiosny do późnej jesieni. To doskonała propozycja dla rodzin pragnących spędzić spokojny urlop oraz grup przyjaciół ceniących sobie aktywny wypoczynek.

    Zachęcamy do przyjazdu kajakarzy, wędkarzy, rowerzystów, amatorów pieszych wędrówek, a przede wszystkim miłośników wód termalnych. Kąpielisko Végardó Fürdő jest położone w odległości ok. 7 minut piechotą od naszych apartamentów. Czekają na Państwa również atrakcje regionu tokajskiego - malownicze winnice z piwniczkami pełnymi lokalnych win, restauracje i cukiernie z tradycyjnymi przysmakami kuchni węgierskiej. 

     Turystów zainteresują niewątpliwie ciekawe zabytki Sárospatak: Zamek Rakoczych, Kościół Kolegialny, przykłady architektury postmodernistycznej Imre Makovecza.

   Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć ciepłe i klimatyczne miejsce na stałe figurujące w dłuższych i krótszych planach wypoczynkowych naszych gości.

   APARTAMENTY NAD BODROGIEM

kontakt:

tel: 0048 519 344 283

0048 519 344 280

 

Borsi Utca (ulica) 80,

miejscowość: Sárospatak

Współrzędne GPS 48.332350-21.589457